قیف و ماسوره فلزی

خرید قیف و ماسوره فلزی

قیف و ماسوره فلزی، ابزاری برای طراحی و پاشیدن خامه با مدل­های مختلف بر روی کیک‌ها و دسرها می­باشد. ماسوره، بخشی است که دارای اندازه و طرح خاصی است و نوک آن در انواع گوناگون به بازار عرضه شده است و موقع خروج خامه از درون قیف، طرح­های گوناگون و متنوعی از خامه می‌سازد. در ادامه قصد داریم قیف و ماسوره فلزی را برای شما شرح دهیم و مزایای خرید قیف و ماسوره فلزی را ذکر کنیم.قیف و ماسوره فلزی یکی از ابزار برای تزیین کیک و دسر و شیرینی میباشد که در انواع مختلفی در دسترس میباشد و شما میتوانید در فروشگاه لوازم قنادی آنا کمپلکس خریداری کنید.در ادامه مطلب انواع قیف و ماسوره فلزی خدمت شما عزیزان معرفی مکنیم.

ماسوره­ها دارای طرح‌های گوناگونی هستند که قادر هستید یکی از آن­ها را با در نظر گرفتن تزئین دلخواه خود و مناسب اندازه کیک، دسر یا شیرینی برگزینید. در این قسمت، مدل­های مختلف قیف و ماسوره فلزی را به شما معرفی می‌کنیم تا با بکار بردن آن­ها، تزیین­های متنوع و گوناگونی را تجربه کنید.

انواع قیف و ماسوره فلزی

ماسوره گرد، یکی از ماسوره­های مناسب برای تزئین کیک است که برای ساقه و دورکشی کیک بکار گرفته می­شود. قادر هستیم ماسوره­های گرد را به جهت نوشتن و کشیدن خطوط بر کیک بکار ببریم. برای نوشتن، نقطه­گذاری و خطوط دور کلوچه­ها از اندازه­های کوچک این ماسوره و برای لبه­های ضخیم و شکل­های دورانی، قادر هستیم اندازه­های بزرگ این ماسوره را بکار ببریم.

یکی از پراستفاده­ترین ماسوره­ها، ماسوره شکوفه یا گلبرگ قطره­ای است که طبق اندازه، به ماسوره شکوفه بزرگ و شکوفه کوچک تقسیم می­شود. علت نامگذاری ماسوره شکوفه، این است که خامه به خاطر وصل بودن همه دندانه­های آن، وقتی از آن بیرون میاید به شکل شکوفه است.

ماسوره گل رز، یکی از معمول­ترین ماسوره­ها است که در اندازه­های گوناگون هست و برای مدل­های مختلف گل به ویژه گل رز استفاده می­شود. با این ماسوره قادر به تزئین حلوا هستیم. از مدل­های مختلف ماسوره گل رز، می­توان ماسوره برگ گل رز که برای ایجاد شکل برگ بکار می­رود و ماسوره گل رز بسته که با خامه سبز به شما شکل چمن را اعطا می­کند را نام برد.

یکی دیگر از مدل­های مختلف ماسوره پخت شیرینی، ماسوره ستاره­دار است که طرح آن مثل ستاره می­باشد. ماسوره ستاره­دار، دارای اندازه­های گوناگونی است و قادر هستیم که آن را در گروه ماسوره ستاره بزرگ و ستاره کوچک قرار دهیم.

ماسوره برگ، یکی از معروف­ترین ماسوره­ها است که به جهت درست کردن طرح برگ بکار می­رود. ماسوره حصیری یا ماسوره مواج، یکی از جذاب­ترین ماسوره­ها می­باشد که طرح آن دقیقا مانند حصیر است و خامه را به طرح حصیر تبدیل کرده و درخور آراستن کیک است.

ماسوره صدفی، یکی از مدل­های مختلف ماسوره­های ستاره باز است که کار با آن برای اشخاص تازه­کار، خیلی راحت می­باشد و این اشخاص با بکار بردن این ماسوره و خامه قادر به ایجاد صدف­های جذاب هستند.

انواع قیف و ماسوره فلزی را می‌توانید از فروشگاه لوازم قنادی آنا کمپلکس خریداری کنید. قیف و ماسوره فلزی از استحکام بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل، از نظر اقتصادی خرید آن‌ها به صرفه است. زیرا با یکبار خرید قیف و ماسوره فلزی، تا مدت طولانی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و نیاز به خرید قیف و ماسوره نخواهید داشت. اگر قصد خرید قیف و ماسوره با قیمت مناسب را دارید، سری به فروشگاه لوازم قنادی آنا بزنید.

قیف و ماسوره پلاستیکی
ابزار فوندانت فلزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

اخیرا مشاهده شده

بستن
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:60)
بستن

بستن

دسته بندی ها