بیکینگ پودر هرمین

شرکت هرمین از ۴۰ سال پیش تاکنون، فعالیت موفقیت آمیز خود را برای تهیه انواع بیکینگ پودر باکیفیت ادامه داده و یکی از تولیدکنندگان شناخته شده در ایران و کشورهای مجاور است. تنوع بسته بندی بیکینگ پودر هرمین، فرمولاسیون عالی و کیفیت مطلوب در زمان پخت، ویژگی‌های بیکینگ پودر هرمین می‌باشد. اگر قصد خرید بیکینگ پودر هرمین را دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

خرید بیکینگ پودر هرمین

بیکینگ پودر، ماده ای خشک و پودری است که در صنایع نان و کیک و سایر شیرینی ها به عنوان عامل حجم دهنده و تردکننده بکار گرفته می‌شود. بیکینگ پودر، مخلوطی از کربنات، بی کربنات و یک اسید ضعیف است و به سبکی کیک و نان کمک می‌کند. کارکرد بیکینگ پودر هرمین به گونه ای است که با واکنش اسید و باز، گاز کربن دی اکسید در خمیر مایه آزاد شده و در نهایت در زمانی که طعم خمیر به خاطر استفاده از مخمرهای کیک و نان مناسب نیست، می‌توان از بیکینگ پودر هرمین به عنوان بهترین جایگزین مخمرهای دیگر استفاده کرد. شما می‌توانید انواع بیکینگ پودر هرمین را با بسته بندی‌های مختلف از فروشگاه لوازم قنادی آنا کمپلکس خریداری کنید.بیکینگ پودر به عنوان مخمر، حجم دهند خمیر و نان و کیک امروزه کاربرد زیادی دارد. مخمرها، ترکیباتی آزاد می‌کنند که موجب به وجود آمدن حباب‌های هوا می‌گردند. این حباب ها، گاز کربن دی اکسید هستند که بخاطر فرآیند تخمیر ایجاد می‌شوند.

طرز استفاده بیکینگ پودر هرمین

تاریخ استفاده بیکینگ پودر هرمین، عموما بین ۶ تا ۱۲ ماه است و باید در محلی خشک و خنک و در محفظه با درب بسته نگه داشته شود. در صورتی که یک قاشق مرباخوری از بیکینگ پودر بعد از ریخته شدن در نصف لیوان آب بجوشد، قابل استفاده است. بیکینگ پودر یکی از عوامل اصلی در کیفیت نهایی کیک، شیرینی و نان است و با توجه به این موضوع، خرید بیکینگ پودر باکیفیت مهم است.

در اینجا به ویژگی‌های بیکینگ پودر هرمین و موارد استفاده از آن اشاره می‌کنیم. شیوه کارکرد بیکینگ پودر هرمین، یک واکنش اسیدی است. از مخلوط شدن بیکینگ پودر (باز) با مایعاتی که دارای ویژگی اسیدی هستند، گاز کربن دی اکسید آزاد می‌گردد که خود سبب ورآمدن و حجم گرفتن خمیر نان و کیک است و باعث نرمی و سبکی در خمیر می‌شود. از انواع گوناگون بیکینگ پودر هرمین در اقلامی که به پخت با زمان زیاد احتیاج دارند، مثل کیک و شیرینی، بهره برده می‌شود و البته ترکیب دومرحله ای آن، رایج تر است. در این روش، اسیدی دیگر هم هست که بعد از ترکیب مواد در فرآیند پخت، با باز موجود در بیکینگ پودر واکنش نشان داده و نهایتا موجب پخت مطلوب‌تر کیک یا شیرینی می‌گردد.برند هرمین از جمله برندهایی است که این کیفیت را تضمین می‌کند. همچنین فروشگاه لوازم قنادی آنا کمپلکس، انواع مختلفی از بیکینگ پودر هرمین را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد. تنوع حجم و بسته بندی‌های بیکینگ پودر هرمین در فروشگاه آناکمپلکس، دست شما را برای خرید محصولی باکیفیت باز می‌گذارد.بیکینگ پودر، از ترکیب یک باز (کربنات یا بی کربنات) با یک اسید ضعیف حاصل می‌شود که برای ورآمدن خمیر و حجم دادن به نان و کیک، آن را به کار می‌برند.

بیکینگ پودر مهسا
قیف و ماسوره پلاستیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

اخیرا مشاهده شده

بستن
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:60)
بستن

بستن

دسته بندی ها