اتو فوندانت

ابزار فوندانت را می‌توان از مهم ترین وسایل لازم برای قنادی و پخت انواع کیک و شیرینی به شمار آمد. از ابزار فوندانت برای برش و شکل دادن به خمیر فوندانت استفاده می‌شود. در بین ابزار های فوندانت، اتو فوندانت یکی از پرکاربردترین ابزار هاست که برای شکل دادن به خمیر فوندانت و صاف کردن آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه قصد داریم بررسی دقیق کاربرد اتو فوندانت، راهنمای خرید انواع اتو فوندانت را به شما ارائه دهیم.

خرید اتو فوندانت

 خرید اتو فوندانت به عنوان یکی از پرکاربردترین لوازم قنادی، برای علاقه‌مندان به پخت کیک‌های خانگی و همچنین فعالان مشاغل قنادی و شیرینی پزی ضروری است. شکل دادن به فوندانت یکی از دغدغه های اصلی همه علاقه‌مندان به پخته کیک و شیرینی است که برای رفع این مشکل انواع ابزار فوندانت به بازار عرضه شده‌اند. خرید اتوی فوندانت به شما کمک می‌کند تا سطح کیک خود را با فوندانت بپوشانید و بدون وارد شدن آسیب به بدنه کیک، به سادگی آن را صاف کنید و به شکل دلخواه در آورید.

معمولا از مواد غیر فلزی برای ساخت اتوی فوندانت استفاده می‌شود. زیرا اتوی فوندانت پیوسته در محیط مرطوب قرار دارد و لازم است از موادی ساخته شود که دچار خوردگی و زنگ زدگی نشود. اتوی فوندانت از جنس مواد گوناگونی ساخته می‌شود. اتوی فوندانت پلاستیکی و اتوی فوندانت سیلیکون از انواع رایج اتوی فوندانت هستند. اتو فوندانت پلاستیکی معمولا قیمت کمتری دارد و به وفور در بازار یافت می‌شود. اتو فوندانت سیلیکونی با اینکه که دارای قیمت بالاتری نسبت به اتو فوندانت پلاستیکی است، اما استحکام بیشتری نیز دارد و کیفیت ساخت بهتری را ارائه می‌دهد.

انواع اتو فوندانت

 اتو فوندانت انواع مختلفی دارد که هر کدام در شرایط خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اتوی فوندانت یک طرفه و اتوی فوندانت دوطرف دو نوع از اتوی فوندانت هستند. اتوی فوندانت یک طرفه تنها دارای یک سطح صاف است که برای تخت کردن خمیر فوندانت از آن استفاده می‌شود. اما اتوی فوندانت دو طرفه همانطور که از نامش پیداست، دارای دو سطح صاف است که برای شکل دادن به سطوح قائمه و زاویه‌ها از آن استفاده می‌شود.

از نظر طراحی نیز این وسیله به دو دسته معمولی و طرح دار تقسیم می‌شود. اتوی فوندانت معمولی رایج ترین نوع اتو فانت است که سطحی صاف دارد و برای صاف کردن سطح خمیر فوندانت از آن استفاده می‌شود.

اتو فوندانت طرح دار، دارای طرح های گوناگون این است که ضمن صاف کردن خمیر فوندانت، شکل آن را به طرح های مختلفی در می‌آورند. با خرید اتو فوندانت طرح دار، می‌توانید با ایجاد اشکال گوناگون و جذاب در خمیر فوندانت، از آن برای تزیین انواع کیک و پخت کیک های فانتزی مانند کیک تولد، عروسی و … استفاده کنید.

اتو فوندانت از نظر شکل کلی، شامل اتو فوندانت مستطیلی و اتو فوندانت سر گرد می‌شود. اتو فوندانت مستطیلی دارای چهار گوشه تیز است و شکل مستطیلی دارد. در حالی که یک طرف اتو فوندانت سر گرد، حالت خمیده و گرد دارد و به این ترتیب، می‌توانید از آن برای ایجاد اشکال گرد در فوندانت استفاده کنید. خرید اتو فوندانت مستطیلی و خرید اتو فوندانت سر گرد از فروشگاه آنا کمپلکس امکان پذیر است.

فروشگاه لوازم قنادی آنا به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های عرضه کننده انواع لوازم قنادی و شیرینی پزی، انواع مختلفی از اتو فوندانت را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر قصد خرید اتو فوندانت را دارید میتوانید با مراجعه به فروشگاه لوازم قنادی آنا کمپلکس بخش ابزار شیرینی پزی و سپس زیر مجموعه ابزار فوندانت، اتو فوندانت مناسب خود را خریداری کنید

ابزار فوندانت پلاستیکی
سینی فر شیشه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

اخیرا مشاهده شده

بستن
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:60)
بستن

بستن

دسته بندی ها